KONST / Litografier / Färglitografi 15042036
nr 1504 2036
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Lé lezard aux plumes dór. 1967. Maeght 450. Signerad och numrerad 2/20. Pergament. Bladets mått: 35x50 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 44x58
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:22:56
21/11 18:13:56
21/11 19:17:36
21 nov